Kanapy, sofy, narożniki, łóżka, krzesła, fotele oraz wiele innych mebli tapicerowanych stanowią nieodzowny element wystroju domów oraz mieszkań, ale niestety z biegiem lat ich wygląd traci na estetyce. Jest to oczywiście naturalne, a dzieje się tak ze względu na użytkowanie mebli, zwłaszcza jeżeli z ich wygody korzystają również zwierzęcy domownicy.

Rozliczne plamy i zabrudzania to jednak nie powód, aby po kilku latach eksploatacji pozbywać się mebla i wydając niemałą sumę pieniędzy kupować nowy, bowiem nasza firma chce zaproponować Państwu kompleksowe usługi w zakresie prania mebli tapicerowanych. Dzięki naszej pracy, a konkretnie praniu tapicerki metodą ekstrakcyjną z wykorzystaniem profesjonalnego aparatu marki Kärcher i dedykowanych (przyjaznych zarówno ludziom, jak i zwierzętom) środków chemicznych meble odzyskają efektowny wygląd i znów będą stanowić estetyczny element aranżacji wnętrza. Co niemniej istotne realizowane przez nas pranie narożników, sof, łóżek, krzeseł, foteli i wielu innych mebli pozwala skutecznie wyeliminować z tapicerki liczne drobnoustroje, które gromadzą się w włóknach materiałów obiciowych i szkodzą zdrowiu, zwłaszcza w przypadku dzieci oraz alergików.

Czy zdarzyło Ci się kiedyś spojrzeć na swój mebel tapicerowany z przerażeniem, jak bardzo ten element Twojego wystroju się zmienił z biegiem czasu? Jeśli tak, możesz liczyć na pomoc w tej kwestii, korzystając z takich usług jak pranie i czyszczenie mebli tapicerowanych i tapicerki meblowej w mieście Warszawa.

Pranie i czyszczenie mebli tapicerowanych, tapicerki meblowej w Warszawie to doskonały pomysł na odświeżenie swojego wnętrza, szczególnie jeśli narzekamy na silne zabrudzenia tych elementów wystroju. Czyszczenie mebli jest swego rodzaju renowacją, która sprawi, że nasze pomieszczenie zmieni się diametralnie, bez konieczności zakupu nowego wypoczynku. Pranie tapicerki meblowej powinno być podstawą w domowych porządkach, jeśli posiadamy zwierzęta domowe, które mogą wiele nieczystości przynieść nam do domu z zewnątrz. Czyszczenie mebli tapicerowanych jest kluczowe, gdy nasze dzieci lub my sami my jesteśmy alergikami – taki zabieg niweluje praktycznie do zera wszelkie alergeny, kurz i drobnoustroje. Pranie mebli, wykładzin i dywanów jest zatem ważne nie tylko ze względów estetycznych, ale także zdrowotnych. Zatem jeśli jesteś mieszkańcem miasta Warszawa, dzielnic takich jak np. Białołęka, Bielany, a nawet Żoliborz, to z pewnością możesz liczyć na naszą firmę.

Nasza firma podczas takich czynności jak usuwanie plam z mebli tapicerowanych skupia się przede wszystkim na bezpieczeństwie mieszkańców, gdy czyszczenie tapicerki meblowej odbywa się w domu, ale także pracowników, jeśli pranie mebli tapicerowanych wymagane jest w biurze. Wybieramy metody i sposoby prania tapicerki meblowej, które są skuteczne. Stosujemy wyłącznie sprawdzone i nietoksyczne środki chemiczne podczas prania, a także urządzenia renomowanej firmy Kärcher, by jak najbardziej zmniejszyć ilość chemii czyszczącej np. podczas takiej czynności jak pranie sofy. Jest to niezwykle ważne, ponieważ na tym meblu spędzamy najwięcej swojego czasu i służy nam do relaksu. Stąd też czyszczenie kanapy powinno być dla nas jak najbardziej komfortowe.

Koszt prania tapicerki meblowej jest zależny od tego, czy obejmuje on tylko np. pranie narożnika, czy też czyszczenie krzeseł. Przykładowo pranie/czyszczenie narożnika jest to koszt około 100-200 złotych, za to czyszczenie jednego krzesła kosztuje 10-20 złotych. Jak już wcześniej wspomnieliśmy, wykonujemy takie usługi także dla firm, dlatego też w naszej ofercie znajdziesz czyszczenie tapicerki meblowej w biurze, w tym pranie krzesła biurowego w cenie 15-30 złotych.

Naszą specjalnością jest pranie kanap, sof i narożników oraz łóżek i materacy co wykonujemy ze szczególną starannością. Nasza praca jest dla nas pasją, szczególnie gdy widzimy zadowolenie naszych klientów i spektakularny efekt, jaki daje np. czyszczenie sofy. Włókna i przestrzenie w meblach tapicerowanych mogą być pełne bakterii i drobnoustrojów, dlatego też zależy nam na precyzji w naszym działaniu. Kanapa to jedno z centralnych miejsc w domu, w którym dzieje się najwięcej – odpoczywamy, wspólnie zasiadamy, by obejrzeć telewizję itp. Jest to także wygodna przestrzeń, by pobawić się z naszym pupilem, czy też dziećmi. Dlatego też zwracamy na nie szczególną uwagę podczas czyszczenia – by było one skuteczne, ale także bezpieczne i zdrowe dla dzieci, zwierząt i nas dorosłych. Podobnie jest w przypadku tego typu mebli w biurze – tam może czaić się o wiele więcej drobnoustrojów, ponieważ dziennie przebywać na nich może o wiele więcej różnych osób.

Czyszczenie krzeseł i foteli jest również kluczowe w utrzymaniu domu w czystości i należytej higienie. Czyste krzesła są bardzo ważne, gdy planujemy np. małe przyjęcie dla gości w domu. Fotele, tak jak kanapa, są ważne podczas naszego wypoczynku, na nich również może wiele się dziać podczas wieczorów z ulubioną książką i herbatą, dlatego też również muszą być dokładnie wyczyszczone. Fotele i krzesła biurowe, na których spędzamy większość naszego pracowniczego czasu, dlatego też właściciele firm coraz częściej decydują się na nasze usługi w ich biurach, by zadbać o komfort swoich pracowników. Działamy na terenie prawie całego miasta Warszawa (od dzielnicy Mokotów, Ochota, Praga Północ, Praga Południe, Rembertów, zahaczając o Śródmieście, Targówek, Ursus, Ursynów, Wawer, Wesoła, Wilanów, Włochy czy Wola)

Pranie narożników, sof, łóżek, krzeseł, foteli - Galeria zdjęć