Wykładziny i dywany stanowiącą istotny element wystroju każdego mieszkania i domu każdego dnia poddawane są bardzo intensywnej eksploatacji i to nie tylko za sprawą ludzi, ale także zwierząt domowych. Nie można się zatem dziwić, że z czasem jasna wykładzina lub dywan z wymyślnym wzorem wygląda nie najlepiej, a nawet ma na swojej powierzchni wyraźne, szpecące plamy.

Oczywiście staranne i systematyczne odkurzanie dywanów oraz wykładzin znacząco wpływa na czystość i trwałość wspomnianych powierzchni, aczkolwiek nawet bardzo precyzyjne odkurzanie nie wyeliminuje trwałych zabrudzeń oraz tysięcy drobnoustrojów (np. roztoczy), które zadomowiły się między włóknami dywanów i wykładzin.

Właśnie dlatego chcemy zaprosić Państwa do skorzystania z naszej pomocy w zakresie prania dywanów i wykładzin, które realizujemy przy wykorzystaniu specjalistycznego sprzętu do prania ekstrakcyjnego marki Kärcher. Zawsze dokładnie diagnozujemy rodzaj zabrudzeń na powierzchni dywanów i wykładzin, aby optymalnie dobrać środki piorące, które co warte podkreślenia są w pełni przyjazne dla ludzi oraz zwierząt. Dzięki wspomnianemu profesjonalnemu zapleczu, a także doświadczeniu i wiedzy możemy zagwarantować skuteczność oraz sprawną realizację prania.