Zwierzęta w wielu domach zajmują bardzo ważne miejsce, są członkami rodziny, ale ich obecność nie jest związana tylko i wyłącznie z przyjemnościami. Wielokrotnie zdarza się, że pies, kot lub inny zwierzęcy pupil zabrudzi kanapę, wykładzinę bądź dywan albo (co gorsza) pozostawi na ich powierzchni mocz lub odchody w wyniku czego mebel nie tylko źle wygląda, ale również bardzo nieprzyjemnie pachnie.

Samodzielne wyeliminowanie zapachów pozostawionych przez zwierzęta jest trudne, a tradycyjne, domowe metody bardzo rzadko przynoszą pożądane efekty. Dlatego też chcemy zaproponować Państwu profesjonalne usuwanie nieprzyjemnych zapachów po zwierzętach, którą to usługę realizujemy z wykorzystaniem dedykowanych środków chemicznych oraz specjalistycznego sprzętu. Metody, z których korzystamy są w stu procentach bezpieczne dla ludzi oraz zwierząt i pozwalają na skuteczne usunięcie nieprzyjemnych zapachów oraz odświeżenie dywanu, mebla tapicerowanego lub wykładziny, które upodobał sobie i "oznaczył" zwierzak.

Zapraszamy do kontaktu i zapewniamy, że z naszą pomocą problem nieprzyjemnych zapachów pozostawionych przez zwierzęta zostanie usunięty.