W dzisiejszych czasach praktycznie każdy spędza w samochodzie codziennie od kilkunastu minut do nawet kilku godzin i nie ma w tym nic dziwnego, ponieważ samochód to podstawowy środek lokomocji w drodze do szkoły czy pracy, a bardzo często również środowisko pracy np. przedstawicieli handlowych i kierowców zawodowych. Toteż warto zadbać o jego czystość, zarówno w standardowy sposób za sprawą systematycznego sprzątania, jak również pranie tapicerki, gdy ulegnie ona poważniejszym zabrudzeniom.

Nasza firma chce udzielić Państwu profesjonalnej pomocy w zakresie prania tapicerki samochodowej. Dysponujemy specjalistycznym sprzętem marki Kärcher, a dzięki posiadanej wiedzy i doświadczeniu jesteśmy w stanie poradzić sobie nawet z najtrudniejszymi zabrudzeniami. Usuwamy plamy po napojach, gumie do życia, a ponadto realizowane przez nas pranie eliminujemy skutecznie wszelkie drobnoustroje oraz nieprzyjemne zapachy np. po dymie tytoniowym.

Gwarantujemy, że sprawnie i fachowo wykonamy pranie tapicerki samochodowej, a nasza oferta obejmuje pranie foteli, kanap, boczków, bagażnika oraz podłogi i podsufitki.