Statystyki mówią o tym, że każdy człowiek aż 1/3 swojego życia spędza w łóżku i właśnie dlatego warto z równą uwagą podchodzić zarówno do wyboru idealnego materaca, jak również jego czystości. Niestety bardzo często materac poddawany jest praniu tylko wówczas, gdy wylejemy nań pitą w łóżku poranną kawę lub sok. Być może wielu z Państwa nie zdaje sobie sprawy jak istotne jest systematyczne pranie materaca, a naprawdę warto to robić nie tylko ze względu na komfort, ale przede wszystkim z uwagi na własne zdrowie!

Wychodząc do Państwa z usługą czyszczenia materacy jesteśmy winni w pierwszej kolejności podkreślić zalety tego rozwiązania. Realizowane przez nas pranie materacy to nie tylko usunięcie z pomocą profesjonalnego sprzętu wszelkiego rodzaju plam i zabrudzeń, ale przede wszystkim skuteczne wyeliminowanie pajęczaków (np. roztoczy), grzybów, pleśni oraz bakterii różnego rodzaju. Dzięki naszym usługom pozbędą się Państwo podstawowego źródła niekorzystnie wpływających na organizm drobnoustrojów.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług i zapewniamy, że pracujemy wyłącznie z przyjaznymi dla człowieka, hypoalergiczny środkami piorącymi.

Sypialnia jest miejscem, gdzie spędzamy większość czasu z naszego życia. Sen jest jednym z kluczowych czynników w naszym życiu jak jedzenie i picie. Dlatego nasza firma oferuje pranie łóżek czyszczenie materacy w Warszawie, które jest w stanie utrzymać nasze meble wypoczynkowe w czystości i pełnej higienie, co jest kwestią nie tylko estetyczną, ale także i zdrowotną.

Łóżko w naszej sypialni jest miejscem naszego nocnego wypoczynku, który jest efektywny tylko wtedy, gdy odbywa się bez zakłóceń. Dobrze wiemy, że podczas snu nasze ciało może wydzielać szereg płynów ustrojowych, w tym pot, który wnika w nasze materace. Czasem także nie jesteśmy w stanie dokładnie oczyścić swoje ciało z codziennych zanieczyszczeń, co również wpływa na higienę łóżka. Wszystko to sprawia, że w naszych łóżkach gromadzi się szereg drobnoustrojów, które mogą być niebezpieczne dla nas dorosłych i naszych dzieci. Łóżko czasem jest także miejscem, gdzie chorujemy, spędzamy czasem dużo czasu, np. w porze zimowej, jedząc czy też pijąc lub bawiąc się z naszymi dziećmi i pupilami. Bardzo często zdarza się także, że nasz pupil pragnie w nim z nami spać – nie tylko pies, który może przynieść nieczystości z zewnątrz, ale także kot. Stąd też może powstać na nim wiele zabrudzeń i nieestetycznych plam, które nasza firma jest w stanie skutecznie i bezpiecznie usunąć. Podobnie jest w przypadku materacy i łóżek hotelowych – tutaj higiena musi być przestrzegana jeszcze staranniej. Pranie materacy i usuwanie plam w domu i nie tylko to nasza specjalność – działamy na terenie całego miasta Warszawa, od dzielnicy Białołęka, po Bielany, Mokotów, Targówek i Włochy. Dzięki temu, że nasze pole działania jest tak szerokie, jesteśmy w stanie także zaoferować usuwanie plam w hotelu czy też w mieszkaniu także w innych rejonach Warszawy, takich jak Ochota, Praga Północ, Praga Południe, Rembertów, Śródmieście, Ursus, Ursynów, Wawer, Wesoła, Wilanów, Wola, a nawet Żoliborz.

Z tego względu, iż na łóżku spędzamy w nocy kilka godzin, musi być to miejsce bezpieczne i higieniczne. Dlatego też czyszczenie łóżek wymaga niezwykłe precyzyjności i użycia specjalnych preparatów, które nie będą wpływać na nasze zdrowie i samopoczucie. W naszej firmie do takich czynności jak pranie łóżek wykorzystujemy tylko sprawdzoną i nietoksyczną chemię czyszczącą. Nasze metody i sposoby prania materacy i łóżek opierają się na jak najmniejszej ilości zużycia środków, dlatego też stawiamy na technikę, w tym na urządzenia najwyższej klasy marki Kärcher. Bezpieczeństwo i używanie dedykowanych produktów jest bardzo ważne nie tylko w przypadku takich czynności jak czyszczenie materacy w domu, ale także w hotelu – nigdy nie wiemy, na jakie substancje mogą być uczuleni potencjalni goście
hotelowi. Przy okazji tego typu środki muszą być skuteczne, jednak pachnieć naturalnie lub neutralnie, by nie wpływać na komfort wypoczynku. Każdy gość, czy też domownik, ma swoje rytuały wieczorne, a także unikalne warunki do zasypiania, dlatego też czyszczenie materaca nie powinny wpływać na żadne z nich.

To, jak przygotować pomieszczenie do czyszczenia łóżka jest zależne od tego, czy wykonujemy tę usługę w domu, czy też w mieszkaniu lub hotelu. W domu mamy więcej przestrzeni, zazwyczaj pomieszczenia są większe, a umeblowanie jest rozłożone od siebie w większej odległości i czasem nie należy ich przestawiać. Co innego w przypadku mieszkania lub pokoju hotelowego – tutaj przestrzeń jest ograniczona, a przemieszczanie innych mebli jest konieczne do sprawnego wykonania usługi. Podczas czyszczenia materaca konieczny jest jego demontaż, dlatego też zazwyczaj potrzebujemy pomocy ze strony naszego klienta. W zależności od budowy łóżka może być to chwila, jednak warto wiedzieć wcześniej, jak przedstawia się sytuacja. Czasem łóżko w sypialni stanowi mebel bez materaca – jest to zazwyczaj kanapa, rozkładana sofa, czy też narożnik. Ten rodzaj mebli tapicerowanych i również jesteśmy w stanie dokładnie oczyścić i wykonujemy tego typu usługi w całym mieście Warszawa.

Bardzo często nasi klienci zastanawiają się, ile kosztuje pranie materacy i łóżek. Jest to oczywiście zależne nie tylko od skali zabrudzeń, ale także od wielkości zamówienia. Jeśli jest to zamówienie np. na 10 materacy hotelowych, koszt może ulec zmianie, jednak tutaj kluczowy jest także ich stan wyjściowy. Zazwyczaj skuteczne pranie materaca z dwóch stron jest to koszt całkowity w granicach 140 złotych. W przypadku gdy naszym meblem do spania jest kanapa, sofa lub narożnik, koszt jest uwarunkowany jego powierzchnią oraz stopniem zabrudzenia, który oscyluje w granicach 100-200 złotych w przypadku narożnika i 130-170 złotych, jeśli chodzi o kanapę i sofę. Warto także pamiętać o takiej usłudze jak niwelowanie nieprzyjemnego zapachu, które wykonujemy za opłatą w wysokości około 40-70 złotych.