Nieodzownym elementem każdego pokoju hotelowego, biura, restauracji lub sali konferencyjnej są krzesła oraz fotele. Naturalnie są one eksploatowane bardzo intensywnie co w wypadku mebli tapicerowanych prowadzi do powstania mniejszych lub większym plam i zabrudzeń co z pewnością nie wygląda estetycznie, a ponadto jest niehigieniczne. Niemniej jednak z pomocą naszej firmy problem nieestetycznych foteli i krzeseł biurowych zostanie skutecznie wyeliminowany.

Na usługę prania, którą realizujemy składa się w pierwszej kolejności diagnostyka zaburzeń i plam, kontrola materiału obiciowego krzeseł i foteli, a następnie dobór optymalnej metody prania. Czyszczenie odbywa się  metodą ekstrakcyjną z wykorzystaniem specjalistycznego sprzętu Kärcher oraz najwyższej jakości środków piorących, które usuną zabrudzenia i odświeżą wygląd materiału obiciowego.

Zatem, jeśli chcą Państwo zadbać o wygląd foteli lub krzeseł biurowych w swojej przestrzeni firmowej, restauracyjnej, hotelowej, itp. oraz przedłużyć ich możliwości użytkowe to zapraszamy do kontaktu z naszą firmą. Gwarantujemy profesjonalną pomoc.