Utrzymanie nienagannej czystości to obowiązek każdego hotelu, pensjonatu, hostelu lub innego miejsca oferującego noclegi. Świadczy to o właściwym podejściu do klienta, ale również wpływa na korzystne postrzeganie firmy. Niemniej jednak dbałość o czystość nie powinna ograniczać się jedynie do regularnych prac porządkowych.

Znając bieżące standardy chcemy zaproponować Państwu usługę czyszczenia materacy. Jest to usługa, która wraz z wzrostem świadomości przedsiębiorców z branży hotelarskiej stale zyskuje na popularności. Realizowane przez naszą firmę pranie materacy to zabieg eliminujący wszelkiego rodzaju plamy i zaburzenia, ale również pozwalający usunąć z ich powierzchni pajęczaki (np. roztocza), pleśnie, grzybu oraz inne bakterie. Jest to istotne z higienicznego punktu widzenia, ale pranie materacy wpływa także korzystnie na ich trwałość.

Zapraszając do skorzystania z naszych usług jesteśmy zobowiązani podkreślić, że korzystamy wyłącznie z profesjonalnego sprzętu i certyfikowanych, przyjaznych dla człowieka, wolnych od alergenów środków czyszczących.